Конкурси

 

ПОБЕДИТЕЛИТЕ ОТ КОНКУРСА "КОЛЕДА С НАС"

Назад »

  ПОБЕДИТЕЛИ В КОНКУРСА "КОЛЕДА В НАС"

жури: 

 Лили Спасова -Държавна агенция за българите в чужбина председател

  Чавдар Стойчевси  - тв журналист и сценарист

 Лили Младенова - педагог

 Ива Симеонов -поетеса, /Сърбия/

Олег Жаблянов – продуцент

 

 

 

ДЕТСКИ ГРАДИНИ

 ПЪРВО МЯСТО

                              ЦДГ „Биляна” гр. Ямбол  

                              ОДЗ „Слънце”, гр. Севлиево   

                              ЦДГ „ Радост”, Севлиево  

  

       ВТОРО МЯСТО

                              ОДЗ 1 „Чиполино”, гр.Свищов

                                      ОДЗ 45 "Шарена дъга", кв. Враждебна, София

                                      ЦДГ ”Роза”, гр.Силистра

 ТРЕТО  МЯСТО   

                               ЦДГ32 „  ”,Шумен

                               ЦДГ10 "Слънчице”, гр. Добрич

                                       ЦДГ „Осми март”, гр. Плачковци, община Габрово

 

УЧИЛИЩА В СТРАНАТА

 ПЪРВО МЯСТО

                               СОУ ”Николай Катранов”, гр. Свищов

                                       СОУ "Любен Каравелов", гр. Добрич

   ВТОРО МЯСТО

 СОУ „Васил Левски”, гр. Троян

 ОУ ”Никола Й. Вапцаров”, с.Габарево, обл. Стара Загора

                                         СОУ „Черноризец Храбър”, гр. Варна

ТРЕТО  МЯСТО   

                                СОУ „Отец Паисий”,  гр. Габрово

                                НУ ”Хаджи Генчо”, гр. Тетевен

         

  БЪЛГАРСКИ УЧИЛИЩА ЗАД ГРАНИЦА

ПЪРВО МЯСТО

Българско училище „Родолюбие”, Валенсия, Испания с ръководител Сиси Мудиева

БНУ от село Валя Пержей, Молдова

 

ВТОРО МЯСТО

Българско училище „Васил Левски”, град Саарбрюкен, Германия с ръководител Евелина Аврамова

Българско неделно училище „Елин Пелин”, Парла, Мадрид

 

ТРЕТО МЯСТО

Българско училище „Хан Аспарух”, Сънвейл, Калифорния, САЩ

 

ВОКАЛНИ ГРУПИ, ИНСТРУМЕНТАЛНИ СЪСТАВИ И УЧИЛИЩА ПО ИЗКУСТВА

     ПЪРВО МЯСТО 

                филхармония „Пионер” НДД

      ВТОРО МЯСТО

          НУИ „Панайот Пипков”

ТРЕТО  МЯСТО   

                 Хор „Бодра Смяна”НДД

 

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ ЗА ПРОЯВЕНО ТВОРЧЕСТВО И ИНОВАТИВНОСТ

Хор „Гергана”, Ню Йорк, САЩ с ръководител Нели Хаджийска

Българско училище „Паисий Хилендарски”, Мюнхен, Германия с преподавател Светлана Кампс

ПБНУ „Св. Иван Рилски”, Мостолес, Испания, координатор Антоанета Мишева

ЦДГ „Чайка”, гр. Кърджали

ЦДГ ”Детелина” гр. Тервел

ЦДГ146 "Звездица", Кремиковци

ЦДГ "Слънце", гр. Чирпан

ОДЗ 2 "Здравец", гр. Петрич

 

НАТРАДА НА ЗРИТЕЛИТЕ

ПЪРВО МЯСТО

ОДЗ 2 "Здравец", гр. Петрич 1646 гласа

ВТОРО МЯСТО

ЦДГ „Чайка”, гр. Кърджали 1347 гласа

ТРЕТО МЯСТО

Българско училище „Родолюбие”, Валенсия, Испания 849 гласа.