Конкурси

 

Отличени участници, събрали най-много гласове на публиката в първия фотоконкурс „Уловете Коледния дух”

Назад »

 

НАГРАЖДАВАНЕТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ ЩЕ БЪДЕ НА 21 ЮНИ В НДД СОФИЯ ОТ 10 ЧАСА.

ГРАМОТИТЕ ЩЕ ПОЛУЧИТЕ НА ЕЛЕКТРОННИТЕ СИ ПОЩИ.

от инициативния комитет

 

За училища и клубове:

 

Първо място - СОУ „Христо Ботев”, 2 а клас, град Тутракан общо 1402 гласа

 

Второ място – Клуб Фотомания, град Попово, ПГСС „Никола Пушкаров”, 512 гласа

 

За детски градини:

 

Първо място – ЦДГ „Детелина”, град Тервел, 575 гласа

 

Второ място – ЦДГ 10 „Слънчице”, град Добрич, 391 гласа

 

Трето място – ЦДГ „Биляна”, група „Незабравка”, град Ямбол, 306 гласа

 

За индивидуално участие:

 

Първа възрастова група:

 

Десислава Вутова, 5 г., град Враца, ОДЗ „Детска Вселена”, 894 гласа

 

Биляна Хараламбиева, 9 г., град Плевен, НУ „Христо Ботев”, 646 гласа

 

Втора възрастова група:

 

Ванеса Узунова, 12 г., град Чирпан, СОУ „Пейо Крачолов Яворов”, 640 гласа

 

Анна-Мари Тони Ортакчийска, град Дупница, СОУ „Паисий Хилендарски”, 187 гласа

 

Трета възрастова група:

 

Александър Иванов, 17 г., град Варна, НГХПИ „Константин Преславски”, 258 гласа
 

 

КЛАСИРАНЕ ФОТОКОНКУРС НА ТЕМА „УЛОВЕТЕ КОЛЕДНИЯ ДУХ” ПО МЯСТО И  ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

 

ПЪРВА НАГРАДА

 


Първа възрастова група - Пламена Стойнoва, 8 г., град Сливен

 

Първа възрастова група Александър Заим, 10 г., БНУ „Изворче” към БКЦ „Академик Александър Теодоров Балан”, Украйна

 

Втора възрастова група – награда не се присъжда

 

Трета възрастова група - Ирен – Антоанет Георгиева, 17 г. Онтарио, Канада

 

 

ВТОРА НАГРАДА

 

Първа възрастова група - Ан-Мишел Ерон, 6г. БНУ Васил Левски”, Париж, Франция

 

Втора и трета възрастова група - за отлично представяне учениците от  Първо Българско Училище „АБВ”, Амстердам

 

Първа възрастова група Жаклин Минчева, 6г., ЦДГ „Перуника”, град Габрово

 

ТРЕТА НАГРАДА

 

Първа възрастова група за отлично представяне -ІІ "а" клас, СОУ" Христо Ботев"- гр. Тутракан.

За активно участие  и отлично представяне първа възрастова група – ЦДГ „Биляна”, град Ямбол

 

За най-малък участник - Десислава Вутова, 5 г., ОДЗ „Детска Вселена”, град Враца

 

Трета възрастова група - Галина Маринова, 17г.,  ОДК „Св. Иван Рилски”, Школа по изобразително изкуство, град Казанлък

 

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ПОЛУЧАВАТ:

 

За отлично представяне първа възрастова група  - ЦДГ „Детелина”, град Тервел

 

Първа възрастова група - Лора Цветкова, 7 г., град Плевен

 

Първа възрастова група - Емре Исмет, 8 г.

 

Първа, втора и трета възрастова група - За отлично представяне учениците от БНУ „Изворче” към БКЦ „Академик Александър Теодоров Балан”, Украйна

 

За отлично представяне първа, втора и трета възрастова група - Българско училище „Дунав”, Линц, Австрия

 

Трета възрастова група - Мария Фучеджи, 16г., БНУ „Изворче” към БКЦ „Академик Александър Теодоров Балан”, Украйна

 

Трета възрастова група - Светозар Ивелинов, 16г., СОУ "Любен Каравелов"град Добрич

 

 

ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА:

 

Първа възрастова група - Кристиан Вълканов на 8  години от БУЦ " Знание "Чикаго, USA

 

Втора възрастова група - ОУ „Христо Ботев”, село Баница, община Враца

 

Трета възрастова група - Памела Иванова, 17г., ПМГ „Акад. Иван Ценов”, град Враца

 

Трета възрастова група - Клуб „Фотомания”, град Попово с ръководител Марияна Димитрова

УЧАСТНИЦИ