Новини

     

    ТРЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” - КЛАСАЦИЯ

    КЛАСАЦИЯ ЛИТЕРАТУРНИ ТВОРБИ 

     
    Мартина Койнова, 8г., 2 кл., гр. Троян
    Ванеса Камбурова, ОУ „Бачо Киро”, гр. Бяла Черква
    Дениз Кадир, 10г., гр. Карнобат, Литературно ателие „Компас”
    Анастасия Чигарева, 3 клас БСОУ „Христо Ботев”, Братислава, Словакия
    Даниела Гогорова, 3 клас  БСОУ „Христо Ботев”, Братислава, Словакия
    Сандрина Данчева, 8г., БУ „ Кирил и Методий”, Париж, Франция
    Ена Томов, 2 клас., Нови Сад, Сърбия
    Добромира Християнова Миткова, 10г.,  ОДК”, Кастилия”, гр. Варна
    Вивиян Здравкова, 4 е клас
    Димитър Ченчев, 5 клас, СОУ „Св. Константин Кирил Философ”
    Мария Попова, ОДК „Св. Иван Рилски”, Казанлък
    Ерик Ахмедов, 5 клас, с. Синдел, обл. Варна
    Анелия Георгиева, 6 кл., 2 ОУ „Христо Смирненски”, гр. Берковица
    Вероника Стефанова, 2 ОУ„Христо Смирненски”,  гр. Берковица
    Анастасия Станимирова, 6 клас, Чикаго, САЩ
    Сезин Мурад  Мюмюн,СОУ „Никола Й. Вапцаров”, гр. Айтос
    Стилияна Стоева, 4 клас, Бургас
    Мирослава Павлова, 4 клас, гр. Хасково ОУ „Св. Климент Охридски”
    Радостин Атанасов, 7 клас, СОУ „Гео Милев”, гр. Раднево
    Димитър Тодоров, 5 клас, СОУ „Гео Милев”, гр. Раднево
    Кристина Крумова, 7 клас, СОУ „Максим Райкович”, гр. Дряново
    Павла Петрова, 6 клас, ЧСОУ ЕСПА, гр. София с учител Рени Стоичкова
    Вая Красимирова Вълчева от Пловдив – ОУ „Стоян Михайловски” (VI клас, 13 г.),
    Симона Кадиева, Българско училище „Пробуда”, Гандия, Испания
    Стефани Петрова, Българско училище „Пробуда”, Гандия, Испания с учител Ирена Катъкова
    Моника Иванова, Валенсия, Испания
    Константин Кирил Пеев, 6 клас, ЧСОУ „ЕСПА”, София
    Мария Александрова, 9 клас, Нова Загора
    Петър Пашев, 17г., СОУ „Антим първи”, Казанлък
    Алекс Костов, 16г. гр. Банкя Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов”
     

    Грамоти и медали получават:

    Анна и Самуил Логсдон, БУЦ „Знание"-Чикаго,САЩ  Грамота и медали за рецитиране на стихотворение
    Първо българско училище „Васил Левски”, Валенсия, Испания с р-л Рени Младенова и Ваня Никифорова, учител за отлично представяне в конкурса
    ОУ „Бачо Киро”, гр. Велико Търново, с р-л Десислава Декова Грамота и медал за училището
    Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов”, гр. Банкя Грамота и медал за училището
    Второ основно училище „Христо Смирненски”, гр. Берковица с учител Валя Крумова
    Ирен-Антоанет Георгиева и Анна-Моника Георгиева, клип посветен на Васил Левски, Онтарио, Канада
     
     
     

    КЛАСАЦИЯ РИСУНКИ

     
    Марина Илиева 7г., гр. Дряново
    Цветелина Димитрова 7г., гр. Варна
    Емилия Василева 9г., с. Голям Извор
    Теодор Караджов 9г., гр. Велико Търново
    Гери Николова 10г., гр. Полски Тръмбеш
    Кристияна Николова 10г., гр. Бяла Черква
    Виктория Николчева11г., гр. Мездра
    Данаил Ужиканов 11г., гр. Асеновград
    Станимир Юлков 11г., гр. Летница
    Кристина Иванова 12г., кв.Кремиковци, София
    Лиляна Александрова  12г., гр. Бяла Черква
    Виктория Янкова 13г., кв.Кремиковци, София
    Виктория Христова 13г., кв.Кремиковци, София
    Ралица Цветанова 13г. , гр.Луковит
    Мелек Мехмедова 13г., с. Александрово
    Йордан Виденов 13г., гр. София
    Яна Гиздова БНУ"Бачо Киро", Испания, гр.Мадрид
    Джулия Нетти БНУ"Асен и Илия Пейкови", Италия, гр.Рим
    Алекс Костов, гр.Банкя
    Петя Славова 15г., гр. Асеновград
    Радостина Николова 15г., гр. Тервел
    Димитър Иванов 16г. , гр. Тервел
    Христо Христов 17г.,гр. Тервел
    Таня Кулова, 8г., гр. Карлово
     
    Специална награда ОДЗ
    Специална награда за най-малък участник
    Специална награда за линогравюра на Елица Джунгорова
     
    БУЦ Знание, Чикаго награди за рисунка получават:
    Лазар Димитров- 7 г. - БУ "Родолюбие", Чикаго
    Аргир Манасиев- 7 г. БУ "Родолюбие", Чикаго
    Кристина Манасиева- 9 г. БУ "Родолюбие", Чикаго
    Борис Малчев- 10г - БУЦ"Знание", Чикаго
     
    Лина Топал-7г., училище Кирил и Методий-Париж-Франция.Учител-Валентина Вълчева - поощрение за рисунка
    Никол Еванджелисти .-1клас в БНУ„Асен и Илия Пейкови“,Рим,Италия - поощрение за рисунка
    Янис Юлиянов Атаносов 1 клас в БНУ„Асен и Илия Пейкови“,Рим,Италия - поощрение за рисунка
     
    Специална награда на ДАБЧ
    Самуел Монтедоро 14г., БУ"Дора Габе", гр. Мюнхен
     
    БУ „Дора Габе”, Мюнхен, Германия - Грамота и медал за отлично представяне в конкурса за рисунка
     

     

     

    Назад »