Новини

     

    Супер 8 - месец август

     

    Представяне на музикалната класация. 

    Интервюта с Дийп Зоун Проджект“ (Deep Zone Project

    и Симеон Желязков   "Funky Miracle"

     

     

     МЕЖДУНАРОДЕН МУЗИКАЛЕН КОНКУРС ЗА ВОКАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ , ВОКАЛНИ ФОРМАЦИИ И ГРУПИ "СУПЕР 8"

     

     

    КЛАСАЦИЯ

     Първи брой на "Супер8"

    Седмичните победители получават грамота  и  се класират за месечната класация. Класираните на второ и трето място продължават в класацията на следващите седмици без такса участие.

    Зрителите на "Супер8" определиха с 467 гласа  своя  победител на седмицата

                                                   Алис Коруджийска /Велингрд/

       

    КЛАСАЦИЯ НА ВОДЕЩИТЕ ЗА ПОБЕДИТЕЛ НА СЕДМИЦАТА -Аглея Канева, Ана Мария Каварджикова, Марио Кръстев, Тодор Борисов, Алекс Илиев  

     Втора възрастова група: солисти  от 8 до 10 години, навършени към момента на участието.

                                               Виктория Тодорова /София/

     Трета възрастова група: солисти  от 11 до 13 години, навършени към момента на участието. 

                                              Мира Попова /Троян/

     Четвърта възрастова група: солисти от 14 до 16 години, навършени към момента на участието.

     Мойра Янкова /Варна/                                         

    Биляна Митева /Украйна/

     Пета възрастова група: солисти от 17 до 19 години, навършени към момента на участието.

                                               Виктория Върбанова /Пловдив/

         Шеста възрастова група: солисти от 20 до 30 години, навършени към момента на участието.

                                                Филипо Фалдини /Италия/

     

    КЛАСАЦИЯ НА ПРОФЕСИОНАЛНОТО ЖУРИ В СЪСТАВ:

    Етиен Леви, България      

    Дариана Куманова, Италия, България        

    Валентина Панпинато, Италия           

    Орацио Хаити, Испания                    

    Кети Капра, Италия   

    Лина Гьорчева, Македония 

     Драган Йовичич, Сърбия

       

            Втора възрастова група: солисти  от 8 до 10 години, навършени към момента на участието.

    Първо място Преслав Делчев /Троян/

    Второ място Виктория Тодорова /София/

    Трето място  Андреа Димитрова /Велинград/

     

           Трета възрастова група: солисти  от 11 до 13 години, навършени към момента на участието. 

    Първо място Ивета Тодорова /Варна/

    Първо място Мира Попова /Троян/

    Трето място  Никол Попова /София/

    Трето място  Рая Тодорова  /Велинград/

     

          Четвърта възрастова група: солисти от 14 до 16 години, навършени към момента на участието.

    Първо място   Биляна Митева /Украйна/

    Второ място    Мойра Янкова /Варна/

     

           Пета възрастова група: солисти от 17 до 19 години, навършени към момента на участието.

    Първо място   Виктория Гергова /Габрово/

    Второ място    Виктория Върбанова /Пловдив/

     

         Шеста възрастова група: солисти от 20 до 30 години, навършени към момента на участието.

    Първо място   Филипо Фалдини /Италия/

    Второ място    Малвина Митева /Украйна/

    Второ място    Ани Ненова /Троян/

     

        Вокални групи /7 и повече участниц

    Първо място   Група Магия

     

     

     

     

     

    Назад »