Конкурси

 

Супер 8 - месец август

Назад »

 

Представяне на музикалната класация. 

Интервюта с Дийп Зоун Проджект“ (Deep Zone Project

и Симеон Желязков   "Funky Miracle"

 

 

 МЕЖДУНАРОДЕН МУЗИКАЛЕН КОНКУРС ЗА ВОКАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ , ВОКАЛНИ ФОРМАЦИИ И ГРУПИ "СУПЕР 8"

 

 

КЛАСАЦИЯ

 Първи брой на "Супер8"

Седмичните победители получават грамота  и  се класират за месечната класация. Класираните на второ и трето място продължават в класацията на следващите седмици без такса участие.

Зрителите на "Супер8" определиха с 467 гласа  своя  победител на седмицата

                                               Алис Коруджийска /Велингрд/

   

КЛАСАЦИЯ НА ВОДЕЩИТЕ ЗА ПОБЕДИТЕЛ НА СЕДМИЦАТА -Аглея Канева, Ана Мария Каварджикова, Марио Кръстев, Тодор Борисов, Алекс Илиев  

 Втора възрастова група: солисти  от 8 до 10 години, навършени към момента на участието.

                                           Виктория Тодорова /София/

 Трета възрастова група: солисти  от 11 до 13 години, навършени към момента на участието. 

                                          Мира Попова /Троян/

 Четвърта възрастова група: солисти от 14 до 16 години, навършени към момента на участието.

 Мойра Янкова /Варна/                                         

Биляна Митева /Украйна/

 Пета възрастова група: солисти от 17 до 19 години, навършени към момента на участието.

                                           Виктория Върбанова /Пловдив/

     Шеста възрастова група: солисти от 20 до 30 години, навършени към момента на участието.

                                            Филипо Фалдини /Италия/

 

КЛАСАЦИЯ НА ПРОФЕСИОНАЛНОТО ЖУРИ В СЪСТАВ:

Етиен Леви, България      

Дариана Куманова, Италия, България        

Валентина Панпинато, Италия           

Орацио Хаити, Испания                    

Кети Капра, Италия   

Лина Гьорчева, Македония 

 Драган Йовичич, Сърбия

   

        Втора възрастова група: солисти  от 8 до 10 години, навършени към момента на участието.

Първо място Преслав Делчев /Троян/

Второ място Виктория Тодорова /София/

Трето място  Андреа Димитрова /Велинград/

 

       Трета възрастова група: солисти  от 11 до 13 години, навършени към момента на участието. 

Първо място Ивета Тодорова /Варна/

Първо място Мира Попова /Троян/

Трето място  Никол Попова /София/

Трето място  Рая Тодорова  /Велинград/

 

      Четвърта възрастова група: солисти от 14 до 16 години, навършени към момента на участието.

Първо място   Биляна Митева /Украйна/

Второ място    Мойра Янкова /Варна/

 

       Пета възрастова група: солисти от 17 до 19 години, навършени към момента на участието.

Първо място   Виктория Гергова /Габрово/

Второ място    Виктория Върбанова /Пловдив/

 

     Шеста възрастова група: солисти от 20 до 30 години, навършени към момента на участието.

Първо място   Филипо Фалдини /Италия/

Второ място    Малвина Митева /Украйна/

Второ място    Ани Ненова /Троян/

 

    Вокални групи /7 и повече участниц

Първо място   Група Магия